Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen prachtig nieuws: "Zo’n fan van jullie, dikke proficiat" Vlaamse celebs
Vlaamse celebs

Aster Nzeyimana en Lize Feryn delen prachtig nieuws: "Zo’n fan van jullie, dikke proficiat"

Aster Nzeyimana en Lize Feryn hebben iets bijzonders te vieren samen. Op Instagram komt het koppel met heuglijk nieuws.

Een bijzondere mijlpaal voor Aster Nzeyimana afgelopen weekend. Op 12 november blies de geliefde presentator 30 kaarsjes uit. En Lize Feryn zou Lize Feryn niet zijn, als ze die nieuwe voordeur zomaar aan zich liet voorbijgaan.

De actrice besloot haar wederhelft op een wel erg originele manier te verrassen. Met dertig plaktatoeages van Asters gezicht op haar lichaam maakte Lize het feestvarken wakker. “Elk jaar een beetje meer fan”, schrijft ze bij een reeks foto’s van het resultaat. “Hilarisch”, “Zo’n fan van jullie”, “Wat een figuur, geweldig koppel” en “Dikke proficiat, Aster”, lezen we onder meer in de comments.

Groot feest

Aster kon het grapje duidelijk smaken. “Omringd met heel veel liefde (en dankzij Lizeke ook met mijn stom hoofd)”, lacht hij op Instagram bij een reeks foto’s van zijn spetterende feest, waarop ook onder meer Matteo Simoni en Olga Leyers aanwezig waren.

Plaats reactie

666

0 reacties

Laad meer reacties

Je bekijkt nu de reacties waarvoor je een notificatie hebt ontvangen, wil je alle reacties bij dit artikel zien, klik dan op onderstaande knop.

Bekijk alle reacties

Populair

Laatste nieuws